+0  0  -0

Каталог компанийЧернігівський медіа центр «Моє місто»

Индивидуальный предприниматель (ИП)

 • Отрасли:

  Деятельность агентств новостей; Прочие виды деятельности в сфере информационных услуг, не включенные в другие категории

 • Регионы:

  Украина

 • Дата обновления: 22 ноября 2010
 • Год основания:

  2010


Шановні керівники підприємств, установ і організацій, усі небайдужі!

            Якщо вам є, що сказати, якщо маєте важливе повідомлення, ми зробимо все можливе, аби вас почули й звернули увагу! Ми знайдемо вагомий інформаційний привід, підготуємо прес-анонс і прес-реліз, організуємо та проведемо прес-конференцію, прес-тур чи обговорення в форматі «круглого столу». Ми запросимо журналістів радіо та телебачення, друкованих видань, інформаційних інтернет-порталів, поширимо це повідомлення в ЗМІ.

Для цього пропонуємо Вам скористатися послугами Медіа-центру «Моє місто». Наш Медіа-центр створений для того, щоб інформувати громадськість про життя, про стан справ, висвітлювати актуальні теми та спільними зусиллями знаходити шляхи вирішення гострих проблем. Ми прагнемо об’єднати зусилля з представниками органів влади, бізнесменами, політиками і лідерами громадських організацій задля того, щоб всі ми жили набагато краще: заможніше, безпечніше, комфортніше, радісніше.

Ми готові вести відверту розмову про економіку нашого міста, розвиток і перспективи великих підприємств, про турботи малого і середнього бізнесу, про екологічні проблеми, стан житлово-комунального господарства й енергозбереження, альтернативну енергетику, соціальну сферу та охорону здоров’я, культурне життя та громадські ініціативи. Ми прагнемо висвітлювати й популяризувати туристичний потенціал нашого міста, досягнення у спорті, науці, мистецтві, літературі. Ми готові говорити про те, що хвилює саме Вас і знайде відгук у інших жителів.

Ми прагнемо, аби чернігівці пишалися містом, в якому вони живуть!

Сподіваємося, що вже найближчим часом Ви станете нашим гостем!

Контактная информация:

Адрес:

14032, Украина, черниговская , Чернигов, Рокоссовского, дом 18

 • Телефон:

  068-237-69-05, 050-465-75-97, 093-899-80-52 та (04

 • Факс:

  068-237-69-05, 050-465-75-97, 093-899-80-52 та (04

 • E-mail:

  My-city@media-center.net.ua

 • Сайт:

  www.media-center.net.ua

Сотрудники компании

Показать все отзывы

Отзывы: 0